Українські телеканали транслюватимуть у Білорусі, аби боротися з російською пропагандою

Ілюстративне фото

Володимир Зеленський на зустрічі з білоруським президентом Олександром Лукашенком домовилися про трансляцію українських телеканалів у Білорусі. Мета такої ідеї – боротьба з російською пропагандою. Об этом сообщает alfred.in.ua со ссылкой на СМИ.

Під час пресмарафону президент України розповів, що в Україні також з’являться білоруські канали, а в Білорусі – українські.

До теми: Новинний ресурс Європарламенту виявився російською пропагандою: деталі

Хочу, щоби люди в Білорусі не мали інформаційного вакууму щодо подій в Україні. Я розумію, трансляція яких російських каналів іде в Білорусі. Я дуже хочу, щоби там з’явилися українські канали,
– сказав Зеленський.

Окрім того, Олександр Лукашенко погодився на трансляцію декількох, а не одного каналу. Президент Білорусі не проти, щоби це був не тільки розважальний продукт, а й політичний.

Які канали конкретно це будуть, Зеленський наразі не знає.

Головні тези, про що говорив президент України під час пресмарафону – читайте тут.

Повне відео з пресмарафону – дивіться тут.

Що відомо про нещодавню зустріч Зеленського і Лукашенка?Нещодавно відбулася перша зустріч Володимира Зеленського та білоруського лідера Олександра Лукашенка під час другого Форуму регіонів України та Білорусі у Житомирі. Політики обговорили безліч питань, зокрема, мир на Донбасі.

Білоруський лідер впевнений в успішному мирному врегулюванні конфлікту на сході України. Він зазначив, що наполегливі дії Володимира Зеленського для завершення війни "увінчаються успіхом".


Джерело статті: “http://24tv.ua/ukrayinski_telekanali_translyuvatimut_u_bilorusi_abi_borotisya_z_rosiyskoyu_propagandoyu_n1217909”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя