На Валентина вінничани зав’язують коханим очі, а от ведмедики не в тренді


Вже завтра усі закохані відзначатимуть «професійне» свято – День святого Валентина. Хтось подарує коханій людині прикраси, хтось – парфуми, хтось квитки у романтичну подорож. Проте, найбільш популярними подарунками в цей день є сувеніри. Яку саме сувенірну продукцію обирають для своїх других половинок вінничани, дізнався кореспондент Vlasno.info.

Об этом сообщает Роспрес

Побувавши у кількох сувенірних магазинах, журналіст побачив, що найчастіше люди цікавляться валентинками, подушками, янголятками, чашками, букетами з цукерок та святково оздобленими коробками із солодощами.

– Цукерки у різних цікавих коробках дуже часто купують, до них докупляють листівки. Гарно беруть ще й чашки, – каже працівниця магазину сувенірів Ірина.

Неочікувано, великим попитом користуються пов’язки для сну.

podarunky na Valentyna 2

– Хіт цього сезону – пов’язки для сну з дотепними написами, як-то «Я не храплю, я муркочу» чи «Спляча красуня». Також купують чашки, подушки «п’ятдесят причин, чому я тебе кохаю», – розповіла продавчиня сувенірів Олена.

Продавчиня каже: дотепні, милі слова, надруковані чи вигравірувані на подарунку – секрет успіху.

– Люди «читають» подарунки. Чим миліший текст на сувенірній продукції – тим більшим попитом він користується. При чому це працює як з дівчатами, так і з хлопцями. Всі однаково люблять милі речі, всі однаково люблять чашки, подушки і різні штуки, які створюють затишок та радість, – запевнила вона.

podarunky na Valentyna 1
podarunky na Valentyna 3
podarunky na Valentyna 8
podarunky na Valentyna 6

Що цікаво, в усіх магазинах нам підтвердили: пухнасті ведмедики, зайчики, котики та інші м’які іграшки зараз не в тренді, ними покупці майже не цікавляться.

podarunky na Valentyna 5

– Підбираю дівчині валентинку та прикольний сувенір. На м’які іграшки навіть не звертаю уваги, вважаю, що це банально, – сказав відвідувач магазину студент Ігор.


Джерело статті: “http://vlasno.info/suspilstvo/8/dozvillya/item/34660-na-valentyna-vinnychany-zav-iazuiut”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя